Soniczna alternatywa

Rynek szczoteczek sonicznych doczekał się zaawansowanego produktu chińskiego. Mam na myśli szczoteczkę firmy Xiaomi Soocare X3. Polscy konsumenci znają firmę Xiaomi głównie z produkcji smartphonów. Na rodzimym rynku Xiaomi oferuje zdecydowanie szerszy asortyment zaawansowanej elektroniki użytkowej.

Zaawansowany generator drgań oferuje oscylację na poziome 37200x na minutę. W drgania wprowadzane jest włosie główki, produkt amerykańskiej firmy DuPont. Włosie ułożone jest w taki sposób by optymalnie kontaktować się z powierzchnią zęba. Obok standardowych oferowane są główki do zębów nadwrażliwych oraz do czyszczenia głębokiego.

Szczoteczka może być czyszczona pod bieżącą wodą.

Bateria starcza na 25 dni szczotkowania – 2 razy dziennie po dwie minuty.

Szczoteczka łączy się poprzez moduł BT ze smartphonem systemu iOS czy Android. Aplikacja informuje o czasie wymiany główki, stopniu doczyszczenia, stanie naładowania baterii. ST G-Sensor pomaga w określeniu szczotkowanej powierzchni. Z poziomu aplikacji jak i przyciskiem głównym wybieramy tryby pracy – regularny, wybielanie, nadwrażliwość czy masaż dziąseł.

Cena około 50$ w sklepach online w GB, wymienne główki około 10$.

[stm_image_carousel mode=”horizontal” images_to_show=”3″ images_to_show_tablet=”4″ images_to_show_mobile=”3″ images=”3532,3531,3530,3529,3528,3527,3526″]