Przegląd stomatologiczny to najważniejszy element profilaktyki, który służy ocenie stanu uzębienia. Wykonywany systematycznie – najlepiej co pół roku, pozwala na wczesne diagnozowanie i prawidłowe zaplanowanie leczenia chorób uzębienia. Pacjenci, którzy systematycznie zgłaszają się na przegląd zębów i przyzębia przyczyniają się tym samym do zapewniania zdrowia, nie tylko jamy ustnej, ale także całego organizmu. Podczas takiej wizyty kontrolnej, dentysta bada stan zębów i dziąseł, a także sprawdza czy nie pojawiły się żadne niepokojące zmiany. Jeśli wykryje pierwsze objawy choroby: próchnicy czy wady zgryzu, może odpowiednio wcześnie podjąć leczenie. Dzięki temu Ty zaoszczędzisz sobie bólu i stresu.

Każdy przegląd stomatologiczny obejmuje m.in. dokładne badanie przyzębia oraz zdjęcia kontrolne zgryzowe. W naszej klinice dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pacjentom nie tylko profesjonalne leczenie za pomocą sprawdzonych sposobów i wysokiej jakości sprzętu, ale także specjalistyczne porady stomatologiczne. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania naszych pacjentów, rozwiewamy wątpliwości, doradzamy, instruujemy w temacie higieny jamy ustnej. Swoje usługi kierujemy do dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży, dorosłych.

Cena usług

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi świadczone w klinice Adent były dopasowane do potrzeb pacjentów i ich możliwości finansowych. Bez utraty jakości, bezpieczeństwa i poziomu higieny pracy oferujemy atrakcyjne ceny wizyt.