Płukanka do zębów Plaque Agent

Plaque Agent (HAGER POLONIA)

Plaque Agent to płyn przeznaczony do wybarwiania płytki nazębnej. Dzięki niemu sprawdzimy  w szybki i pewny sposób czy nasze dziecko bądź my sami dokładnie wyczyściliśmy zęby.  Jednocześnie płyn motywuje do codziennej higieny jamy ustnej.
Po zastosowaniu płynu osad nazębny zostaje wybarwiony na kolor niebieski. Powstałe przebarwienia należy usunąć szczotkując zęby. Doskonały sposób, aby wskazać naszym dzieciom niedoczyszczone miejsca i zmotywować je do dokładnego mycia zębów. Płyn jest o smaku gumy balonowej, dzięki czemu zachęca nasze dzieci do korzystania z niego.
Produkt najlepiej stosować przed umyciem zębów. Można sprawdzić również dokładność szczotkowania poprzez zaaplikowanie płynu po umyciu zębów.
Sposób użycia:1. Nalewamy 10ml płukanki do zakrętki i przez 30sekund płuczemy jamę ustną, następnie wypluwamy płyn. Nie połykamy.2.Osad nazębny staje się widocznie niebieski po przepłukaniu jamy ustnej.3. Na zakończenie osad nazębny, który stał się niebieski usuwamy z pastą szczotkując zęby.