Nasz zespół

Zespół pracowników i współpracowników gabinetu dentystycznego ADENT w Warszawie to sprawdzeni fachowcy. Większość z nas pracuje ze sobą od wielu lat. W pracy przestrzegamy obecnych rutyn postępowania leczniczego w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji czy chirurgii stomatologicznej. Zdobytą wiedzę ugruntowaliśmy w codziennej pracy a także poszerzamy ją w procesie ciągłej edukacji zawodowej. W gabinecie dentystycznym ADENT przyjęliśmy zasadę specjalizacji poszczególnych lekarzy w oparciu o ich doświadczenie i umiejętności zawodowe. W pewnych przypadkach pacjent jest przekierowywany od jednego lekarza do innego w celu kontynuacji leczenia. Robi się to celu zapewnienia maksymalnie wysokiego standardu leczenia na każdym jego etapie. Z większością naszych Pacjentów znamy się od wielu lat, opiekujemy się całymi rodzinami darzącymi nas zaufaniem. W podejściu do każdego stawiamy na indywidualizm i empatię. Bazę naszych klientów rozbudowujemy głównie w oparciu o polecanie gabinetu. Nasz zespół opiera się więc na zaufaniu i współpracy, które gwarantuje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i ciągłości leczenia, tak w trakcie wykonywania procedur leczniczych jak i podczas periodycznych kontroli.

 • lek.dent. Dawid Stanisławski
  lekarz dentysta Dawid Stanisławski, nr PWZ 2031199

  Lekarz dentysta Dawid Stanisławski ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 2004 roku, natomiast staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie, a Lekarski Egzamin Państwowy zdał w 2005 roku. Pan doktor specjalizuje się w zabiegach stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, implantologii i protetyki. Doktor Stanisławski systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i…

  Lekarz dentysta Dawid Stanisławski ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 2004 roku, natomiast staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie, a Lekarski Egzamin Państwowy zdał w 2005 roku. Pan doktor specjalizuje się w zabiegach stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, implantologii i protetyki. Doktor Stanisławski systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach, zwłaszcza z zakresu implantologii, protetyki i medycyny estetycznej.

  Read More
 • lek.dent. Agnieszka Barańska
  Lek.dent. Agnieszka Barańska - endodoncja, nr PWZ 3000484

  Pani doktor zajmuje się w naszym gabinecie leczeniem kanałowym pod mikroskopem. W tym wymagającym leczeniu spokój i konsekwencja są kluczowe dla powodzenia. Doktor Agnieszka jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W jej spokojnych rękach każdy pacjent może poczuć się na fotelu bezpiecznie.

  Pani doktor zajmuje się w naszym gabinecie leczeniem kanałowym pod mikroskopem. W tym wymagającym leczeniu spokój i konsekwencja są kluczowe dla powodzenia.
  Doktor Agnieszka jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W jej spokojnych rękach każdy pacjent może poczuć się na fotelu bezpiecznie.

  Read More
 • lek. dent. Igor Kresa
  Igor Kresa - chirurgia stomatologiczna, nr PWZ 2648130

  Dr Igor Kresa stanowi dla naszego zespołu wsparcie chirurgiczne. Pan doktor wykonuje zabiegu w zakresie chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz implantologii. Ekstrakcje zębów zatrzymanych, zabiegi rekonstrukcji utraconych tkanek okołozębowych oraz protetyką na implantach. Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. 

  Dr Igor Kresa stanowi dla naszego zespołu wsparcie chirurgiczne. Pan doktor wykonuje zabiegu w zakresie chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz implantologii. Ekstrakcje zębów zatrzymanych, zabiegi rekonstrukcji utraconych tkanek okołozębowych oraz protetyką na implantach.
  Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. 

  Read More
 • asyst.stom. Tetiana Lytvyniuk
  Tetiana Lytvyniuk asystentka stomatologiczna

  Tetiana pracuje w naszym zespole jako asystentka stomatologiczna. Jej optymizm i pogodne nastawienie do rzeczywistości jest dla wszystkich zaraźliwy. Swoje obowiązki wypełnia sumiennie i bezkompromisowo.

  Tetiana pracuje w naszym zespole jako asystentka stomatologiczna. Jej optymizm i pogodne nastawienie do rzeczywistości jest dla wszystkich zaraźliwy. Swoje obowiązki wypełnia sumiennie i bezkompromisowo.

  Read More
 • lek.dent. Mikael Wojtczuk
  Mikael Wojtczuk lekarz dentysta, nr PWZ 3634701

  Mikael jest naszym najmłodszym kolegą. Swoje wykształcenie zdobył w Szwecji, z której także pochodzi. Studiował na Karoliska Institutet w Sztokholmie. Swoją polską stomatologiczną przygodę zaczął od współpracy z ADENTem. Od pierwszej chwili zyskał sympatię tak zespołu jak i pacjentów. Mikael zajmuje się głównie protetyką, estetyczną rekonstrukcją zębów oraz chirurgia stomatologiczną w podstaswowym zakresie. Efter några…

  Mikael jest naszym najmłodszym kolegą. Swoje wykształcenie zdobył w Szwecji, z której także pochodzi. Studiował na Karoliska Institutet w Sztokholmie.
  Swoją polską stomatologiczną przygodę zaczął od współpracy z ADENTem. Od pierwszej chwili zyskał sympatię tak zespołu jak i pacjentów.

  Mikael zajmuje się głównie protetyką, estetyczną rekonstrukcją zębów oraz chirurgia stomatologiczną w podstaswowym zakresie.

  Efter några år inom Folktanvården och som privattandläkare i en Stockholmsförort har det blivit dags att prova livet som tandläkare i Warszawa.
  Jag jobbar med framför allt konserverande behandlingar och protetik men även grundläggande kirurgi och endodonti.
  Välkommen med stora som små problem till en klinik med heltäckande behandlingsmöjligheter.

   

  Din svenska tandläkare i Warszawa.

   

  Read More
 • lek. dent. Jolanta Rosiak
  Jolanta Rosiak lekarka dentystka, nr PWZ 9058781

  Ukończyła AM w Poznaniu w latach 90. Staż zawodowy – ZOZ w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Posługuje się w pracy mikroskopem endodontycznym, endometrem , kofedamem i narzędziami NiTi. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, a także w leczeniu zachowawczym. Autorka wielu publikacji popularnonaukowych z…

  Ukończyła AM w Poznaniu w latach 90. Staż zawodowy – ZOZ w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Posługuje się w pracy mikroskopem endodontycznym, endometrem , kofedamem i narzędziami NiTi. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, a także w leczeniu zachowawczym. Autorka wielu publikacji popularnonaukowych z dziedziny endodoncji. Włada biegle angielskim i hiszpańskim.
  Read More
 • spec. orto. Anna Dobrowolska
  Anna Dobrowolska specjalistka ortodontka, nr PWZ 1658981

  Ukończyła AM w Warszawie. Staż podyplomowy – ZOZ w Warszawie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji i leczenia wad zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu Ortodoncji Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu aparatami stałymi…

  Ukończyła AM w Warszawie. Staż podyplomowy – ZOZ w Warszawie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji i leczenia wad zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu Ortodoncji Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu aparatami stałymi i ruchomymi pozwala na poczucie bezpieczeństwa na fotelu u Pani doktor.
  Read More
 • lek. dent. Małgorzata Staruch – Bukowska
  lekarka dentystka Małgorzata Staruch-Buchowska, nr PWZ 2552576

  Specjalistka stomatologii zachowawczej i endodoncji. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykonuje zabiegi z zakresu stomatologi estetycznej, protetyki oraz drobne zabiegi z chirurgi stomatologicznej, swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i pasją. W naszym gabinecie jest niezaprzeczalną specjalistką w estetycznej odbudowie zębów odcinka przedniego.  

  Specjalistka stomatologii zachowawczej i endodoncji.
  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykonuje zabiegi z zakresu stomatologi estetycznej, protetyki oraz drobne zabiegi z chirurgi stomatologicznej, swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i pasją.
  W naszym gabinecie jest niezaprzeczalną specjalistką w estetycznej odbudowie zębów odcinka przedniego.

   

  Read More
 • ortodoncja lek. dent. Joanna Krajewska
  lekarka dentystka,ortodoncja, nr PWZ 5284678

  Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. W 2001 r. odbyła staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii AM w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, szczególnie z zakresu ortodoncji. W 2008 r. i w 2011 r. odbyła staże ortodontyczne na Uniwersytecie im. Palackeho w Ołomuńcu. Od 2007 r. specjalizuje się…

  Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. W 2001 r. odbyła staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii AM w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, szczególnie z zakresu ortodoncji. W 2008 r. i w 2011 r. odbyła staże ortodontyczne na Uniwersytecie im. Palackeho w Ołomuńcu. Od 2007 r. specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej praktyce posługuje się pełną gamą aparatów ortodontycznych, w tym najnowocześniejszymi technikami, tj. aparatami językowymi, aparatami typu Clear Aligner oraz mikroimplantami. Zwraca szczególną uwagę na leczenie interdyscyplinarne, mające na celu pełną rehabilitację stomatologiczną pacjenta. Od 2012 r. związana, jako wolontariuszka, z Poradnią Ortodontyczną Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
  Read More
 • asys.stomat. Anna Laudańska
  Anna Laudańska asystentka ortodontyczna

  Recepcjonistka, asystentka ortodontyczna w gabinecie dentystycznym ADENT. Ania zajmuje się ponad to koordynacją pracy gabinetu.

  Recepcjonistka, asystentka ortodontyczna w gabinecie dentystycznym ADENT. Ania zajmuje się ponad to koordynacją pracy gabinetu.
  Read More
 • asyst. dent. Renata Łukasiewicz
  Renata Łukasiewicz asystentka stomatologiczna i koordynator gabinetu

  Koordynator ADENTu Uczestnik wielu kursów i szkoleń poświęconych profilaktyce stomatologicznej oraz higienie jamy ustnej. Pani Renta związana jest z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Serce i dusza Adentu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów higienizacji jamy ustnej. Jeśli w naszym gabinecie z pędem wiatru minie Państwa ognistowłosa kobieta to z pewnością Pani Renata.

  Koordynator ADENTu Uczestnik wielu kursów i szkoleń poświęconych profilaktyce stomatologicznej oraz higienie jamy ustnej. Pani Renta związana jest z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Serce i dusza Adentu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów higienizacji jamy ustnej. Jeśli w naszym gabinecie z pędem wiatru minie Państwa ognistowłosa kobieta to z pewnością Pani Renata.
  Read More
 • lek. dent. Magdalena Sapieja
  Magdalena Sapieja lekarka dentystka, nr PWZ 1601495

  Ukończyła AM w Warszawie Staż zawodowy MSW na Rakowieckiej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji a także endodoncji. Wieloletni pracownik Przychodni MSW w Warszawie. Wieloletni kursant Medycznej Platformy Edukacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i jest doskonałym lekarzem pedodontą cenionym zarówno przez wszystkie leczone przez Panią doktor dzieci jaki…

  Ukończyła AM w Warszawie Staż zawodowy MSW na Rakowieckiej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji a także endodoncji. Wieloletni pracownik Przychodni MSW w Warszawie. Wieloletni kursant Medycznej Platformy Edukacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i jest doskonałym lekarzem pedodontą cenionym zarówno przez wszystkie leczone przez Panią doktor dzieci jaki i ich rodziców.
  Read More
 • placeholder
  Alexander Green
  Principal Dentist

  Dr Alexander Green was born in Berlin and educated at Trinity School. He graduated from the University of Munich in 1985. Shortly after graduation he was one of 3 new graduates to be accepted into a pilot intern.

  Alexander Green was able to gain invaluable experience in treating thousands of patients who had been neglected by the health system. This included general dentistry, emergency care, trauma, oral surgery and orthodontics.

  Dr Alexander Green was born in Berlin and educated at Trinity School. He graduated from the University of Munich in 1985. Shortly after graduation he was one of 3 new graduates to be accepted into a pilot intern and registrar program at the newly opened Dental Hospital.

  During his 3 years at Hospital, Dr Alexander Green was able to gain invaluable experience in treating thousands of patients who had been neglected by the health system. This included general dentistry, emergency care, trauma, oral surgery and orthodontics.

  In 1984, he accepted a position at San Diego Dental Hospital in the department of Orthodontics. While this provided valuable training Dr Alexander Green decided his career was in general practice and joined the practice of Dr William Bale in Tokyo. At the beginning of 1995 he took over as principal.

  Read More
 • dr n.med. Wojciech Świątkowski
  Wojciech Swiątkowski doktor nauk medycznych, chirurg stomatolog, nr PWZ 8764649

  Doktor nauk medycznych, specjalista chirurg stomatolog,chirurg szczękowo-twarzowy, implatolog.Ukończył AM w Lublinie w latach 90. Staż podyplomowy Instytut Stomatologii w Lublinie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii szczękowej i protetyki. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

  Doktor nauk medycznych, specjalista chirurg stomatolog,chirurg szczękowo-twarzowy, implatolog.Ukończył AM w Lublinie w latach 90. Staż podyplomowy Instytut Stomatologii w Lublinie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii szczękowej i protetyki. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.
  Read More
 • placeholder
  Ann Taylor
  Associate Dentist

  Dr Ann Taylor joined the team at The Dental Clinic in early 2006. Being a member of a large private practice that specialises in implant and cosmetic dentistry has been a great way for Dr Ann Taylor to increase her knowledge and experience in all areas of dentistry.

  Being a general dentist, Dr Ann Taylor has found it easy to diagnose orthodontic problems in children early, as they come in for their regular preventative checks.

  Dr Ann Taylor joined the team at The Dental Clinic in early 2006. Being a member of a large private practice that specialises in implant and cosmetic dentistry has been a great way for Dr Ann Taylor to increase her knowledge and experience in all areas of dentistry.

  Dr Ann Taylor has a keen interest in Orthodontics and has completed further studies in this field in order to offer her patients a broader range of treatment. Being a general dentist, Dr Ann Taylor has found it easy to diagnose orthodontic problems in children early, as they come in for their regular preventative checks.

  This early diagnosis often leads to an easier course of orthodontics for children and teenagers. Having completed Invisalign training and lingual braces, Dr Ann Taylor can offer many aesthetic options to adults who tend to prefer these over traditional braces for aesthetic reasons.

  Read More
Call Now Button