Nasz zespół

Zespół pracowników i współpracowników gabinetu dentystycznego ADENT w Warszawie to sprawdzeni fachowcy. Większość z nas pracuje ze sobą od wielu lat. W pracy przestrzegamy obecnych rutyn postępowania leczniczego w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji czy chirurgii stomatologicznej. Zdobytą wiedzę ugruntowaliśmy w codziennej pracy a także poszerzamy ją w procesie ciągłej edukacji zawodowej. W gabinecie dentystycznym ADENT przyjęliśmy zasadę specjalizacji poszczególnych lekarzy w oparciu o ich doświadczenie i umiejętności zawodowe. W pewnych przypadkach pacjent jest przekierowywany od jednego lekarza do innego w celu kontynuacji leczenia. Robi się to celu zapewnienia maksymalnie wysokiego standardu leczenia na każdym jego etapie. Z większością naszych Pacjentów znamy się od wielu lat, opiekujemy się całymi rodzinami darzącymi nas zaufaniem. W podejściu do każdego stawiamy na indywidualizm i empatię. Bazę naszych klientów rozbudowujemy głównie w oparciu o polecanie gabinetu. Nasz zespół opiera się więc na zaufaniu i współpracy, które gwarantuje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i ciągłości leczenia, tak w trakcie wykonywania procedur leczniczych jak i podczas periodycznych kontroli.

 • lek.dent.spec. Agnieszka Barańska
  Lek.dent. Agnieszka Barańska - endodoncja, nr PWZ 3000484
  lek.dent.spec. Agnieszka Barańska
  Lek.dent. Agnieszka Barańska - endodoncja, nr PWZ 3000484

  Pani doktor zajmuje się w naszym gabinecie leczeniem kanałowym pod mikroskopem. W tym wymagającym leczeniu spokój i konsekwencja są kluczowe dla powodzenia.
  Doktor Agnieszka jest specjalistką ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W jej spokojnych rękach każdy pacjent może poczuć się na fotelu bezpiecznie.

 • spec.chir.stom. Igor Kresa
  Igor Kresa - chirurgia stomatologiczna, nr PWZ 2648130
  spec.chir.stom. Igor Kresa
  Igor Kresa - chirurgia stomatologiczna, nr PWZ 2648130

  Dr Igor Kresa stanowi dla naszego zespołu wsparcie chirurgiczne. Pan doktor wykonuje zabiegu w zakresie chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz implantologii. Ekstrakcje zębów zatrzymanych, zabiegi rekonstrukcji utraconych tkanek okołozębowych oraz protetyką na implantach.
  W roku 2021 został specjalistą chirurgii stomatologicznej.

 • asyst.stom. Tetiana Lytvyniuk
  Tetiana Lytvyniuk asystentka stomatologiczna
  asyst.stom. Tetiana Lytvyniuk
  Tetiana Lytvyniuk asystentka stomatologiczna

  Tetiana pracuje w naszym zespole jako asystentka stomatologiczna. Jej optymizm i pogodne nastawienie do rzeczywistości jest dla wszystkich zaraźliwy. Swoje obowiązki wypełnia sumiennie i bezkompromisowo.

 • lek.dent. Mikael Wojtczuk
  Mikael Wojtczuk lekarz dentysta, nr PWZ 3634701
  lek.dent. Mikael Wojtczuk
  Mikael Wojtczuk lekarz dentysta, nr PWZ 3634701

  Mikael jest naszym najmłodszym kolegą. Swoje wykształcenie zdobył w Szwecji, z której także pochodzi. Studiował na Karoliska Institutet w Sztokholmie.
  Swoją polską stomatologiczną przygodę zaczął od współpracy z ADENTem. Od pierwszej chwili zyskał sympatię tak zespołu jak i pacjentów.

  Mikael zajmuje się głównie protetyką, estetyczną rekonstrukcją zębów oraz chirurgia stomatologiczną w podstaswowym zakresie.

  Efter några år inom Folktanvården och som privattandläkare i en Stockholmsförort har det blivit dags att prova livet som tandläkare i Warszawa.
  Jag jobbar med framför allt konserverande behandlingar och protetik men även grundläggande kirurgi och endodonti.
  Välkommen med stora som små problem till en klinik med heltäckande behandlingsmöjligheter.

   

  Din svenska tandläkare i Warszawa.

   

 • lek. dent. Jolanta Rosiak
  Jolanta Rosiak lekarka dentystka, nr PWZ 9058781
  lek. dent. Jolanta Rosiak
  Jolanta Rosiak lekarka dentystka, nr PWZ 9058781
  Ukończyła AM w Poznaniu w latach 90. Staż zawodowy – ZOZ w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Posługuje się w pracy mikroskopem endodontycznym, endometrem , kofedamem i narzędziami NiTi. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, a także w leczeniu zachowawczym. Autorka wielu publikacji popularnonaukowych z dziedziny endodoncji. Włada biegle angielskim i hiszpańskim.
 • spec. orto. Anna Dobrowolska
  Anna Dobrowolska specjalistka ortodontka, nr PWZ 1658981
  spec. orto. Anna Dobrowolska
  Anna Dobrowolska specjalistka ortodontka, nr PWZ 1658981
  Ukończyła AM w Warszawie. Staż podyplomowy – ZOZ w Warszawie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji i leczenia wad zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu Ortodoncji Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu aparatami stałymi i ruchomymi pozwala na poczucie bezpieczeństwa na fotelu u Pani doktor.
 • lek. dent. Małgorzata Staruch – Bukowska
  lekarka dentystka Małgorzata Staruch-Buchowska, nr PWZ 2552576
  lek. dent. Małgorzata Staruch – Bukowska
  lekarka dentystka Małgorzata Staruch-Buchowska, nr PWZ 2552576
  Specjalistka stomatologii zachowawczej i endodoncji.
  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykonuje zabiegi z zakresu stomatologi estetycznej, protetyki oraz drobne zabiegi z chirurgi stomatologicznej, swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i pasją.
  W naszym gabinecie jest niezaprzeczalną specjalistką w estetycznej odbudowie zębów odcinka przedniego.

   

 • ortodoncja dr n.med. Joanna Krajewska
  lekarka dentystka,ortodoncja, nr PWZ 5284678
  ortodoncja dr n.med. Joanna Krajewska
  lekarka dentystka,ortodoncja, nr PWZ 5284678

  Dr n. med. i n. o zdr. Joanna Krajewska

  Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

  Ukończyła liczne kursy i szkolenia ortodontyczne. Od 2007r. specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym. W swojej praktyce posługuje się pełną gamą aparatów ortodontycznych, w tym najnowocześniejszymi technikami, tj. aparatami językowymi, aparatami typu Clear Aligner oraz mikroimplantami. Zwraca szczególną uwagę na leczenie interdyscyplinarne, mające na celu pełną rehabilitację stomatologiczną pacjenta.

  W 2008 r. i w 2011 r. odbyła staże ortodontyczne na Uniwersytecie im. Palackeho w Ołomuńcu. W latach 2012 – 2019 była wolontariuszką w Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji  Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

  Autorka  kilku publikacji naukowych. W styczniu 2021 uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dyscyplinie nauki medyczne na podstawie pracy doktorskiej pt.: ”Ocena stanu zdrowia jamy ustnej u osób z rozszczepem wargi i/lub podniebienia leczonych ortodontycznie”, na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

  Obecnie jest na trzecim roku specjalizacji w dziedzinie ortodoncji w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu.

 • asys.stomat. Anna Laudańska
  Anna Laudańska asystentka ortodontyczna
  asys.stomat. Anna Laudańska
  Anna Laudańska asystentka ortodontyczna
  Recepcjonistka, asystentka ortodontyczna w gabinecie dentystycznym ADENT. Ania zajmuje się ponad to koordynacją pracy gabinetu.
 • asyst. dent. Renata Łukasiewicz
  Renata Łukasiewicz asystentka stomatologiczna i koordynator gabinetu
  asyst. dent. Renata Łukasiewicz
  Renata Łukasiewicz asystentka stomatologiczna i koordynator gabinetu
  Koordynator ADENTu Uczestnik wielu kursów i szkoleń poświęconych profilaktyce stomatologicznej oraz higienie jamy ustnej. Pani Renta związana jest z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Serce i dusza Adentu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów higienizacji jamy ustnej. Jeśli w naszym gabinecie z pędem wiatru minie Państwa ognistowłosa kobieta to z pewnością Pani Renata.
 • lek. dent. Magdalena Sapieja
  Magdalena Sapieja lekarka dentystka, nr PWZ 1601495
  lek. dent. Magdalena Sapieja
  Magdalena Sapieja lekarka dentystka, nr PWZ 1601495
  Ukończyła AM w Warszawie Staż zawodowy MSW na Rakowieckiej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji a także endodoncji. Wieloletni pracownik Przychodni MSW w Warszawie. Wieloletni kursant Medycznej Platformy Edukacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i jest doskonałym lekarzem pedodontą cenionym zarówno przez wszystkie leczone przez Panią doktor dzieci jaki i ich rodziców.
 • dr n.med. Wojciech Świątkowski
  Wojciech Swiątkowski doktor nauk medycznych, chirurg stomatolog, nr PWZ 8764649
  dr n.med. Wojciech Świątkowski
  Wojciech Swiątkowski doktor nauk medycznych, chirurg stomatolog, nr PWZ 8764649
  Doktor nauk medycznych, specjalista chirurg stomatolog,chirurg szczękowo-twarzowy, implatolog.Ukończył AM w Lublinie w latach 90. Staż podyplomowy Instytut Stomatologii w Lublinie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii szczękowej i protetyki. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.
 • hig. dent. Diana Budkiewicz
  Diana Budkiewicz higienistka stomatologiczna
  hig. dent. Diana Budkiewicz
  Diana Budkiewicz higienistka stomatologiczna
  Higienistka dentystyczna – Diana ukończyła Medyczną Szkołe Higienistek Stomatologicznych w Warszawie w 2008 i jest z nami od początku swojej zawodowej kariery. W gabinecie jest odpowiedzialna za wszystkie procedury profesjonalnej higienizacji jamy ustnej. Wprawiona w bojach na polu asysty protetycznej. Niezastąpiona członkini naszego zespołu.
 • hig. stomat. Magdalena Szemis
  higienistka stomatologiczna
  hig. stomat. Magdalena Szemis
  higienistka stomatologiczna
  Magda to z wykształcenia mgr fizjoterapii oraz higienistka stomatologiczna, w trakcie nauki higieny stomatologicznej. Kurs zawodowy ukończyła w 2012 roku i od tego czasu związana jest z naszym zespołem. Wykonuje  zabiegi higienizacji oraz wybielania zębów. Oddana pracy i pacjentom. Specjalizuje się w asyście ortodontycznej. Jeśli wypadnie Wam gumka separacyjna lub spadnie wyciąg pierwszej pomocy zawsze udzieli Magda.
 • lek. dent. Rafał Kleszczewski
  Rafał Kleszczewski lekarz dentysta, nr PWZ 9191511
  lek. dent. Rafał Kleszczewski
  Rafał Kleszczewski lekarz dentysta, nr PWZ 9191511

  Rafał Kleszczewski lekarz dentysta Ukończył AM w Poznaniu w 1999 roku. Lata pracy 2005-2008 to praktyka zawodowa w Szwecji. Po powrocie do kraju w 2008 związał się z kliniką ADENT, którą ma przyjemność prowadzić. Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji i endodoncji. W gabinecie dentystycznym ADENT odpowiada głównie za zaopatrzenie protetyczne pacjentów. Stawia na ciągły rozwój zawodowy.Specjalizuje się w leczeniu protetycznym, tak protetyce estetycznej jak i rekonstrukcyjnej. Włada komunikatywnie językiem angielskim i szwedzkim.

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button