Soniczna szczoteczka ISSA 2 – designerskie mycie zębów

Soniczna szczoteczka ISSA 2 od FOREO

Firma FOREO przyzwyczaiła nas do pięknych i innowacyjnych produktów pomagających dbać o nasz wygląd i zdrowie. Tym razem moją uwagę przykuła piękna szczoteczka soniczna ISSA 2. Szczoteczka, która zdaje się wprowadzać nowy standard tak we wzornictwie jak i parametrach funkcjonalnych. Dla wielu osób to będzie produkt z serii „muszę go mieć”. Dla mnie na pewno stanie się następcą mojej obecnej szczoteczki.

Odważ się na coś więcej niż na zwykłą szczoteczkę do zębów! Połączenie wytrzymałego PBT polimeru, ultramiękkiego silikonu i wydajnej przez 365 dni (już po jednym ładowaniu) baterii w jednej szczoteczce ISSA 2, sprawi, że uśmiech już nigdy nie zejdzie z Twojej twarzy.
Poprzeczka w dziedzinie higieny jamy ustnej znowu została podniesiona. To wszystko za sprawą, ISSA 2, która łączy w sobie elegancki i wododoporny design. Ulepszone soniczne pulsacje, wymienne główki szczoteczki oraz nowa, wydajna przez 365 dni bateria wyróżnia ją na tle innych szczoteczek. ISSA 2 to uśmiech od ucha do ucha przez pełen rok.

NOWA KONCEPCJA SZCZOTKOWANIA

Hybrydowe włosie przewodzi 11 000 pulsacji wysokiej częstotliwości na minutę oraz generuje mikrowymiatanie, które skutecznie i delikatnie czyści zęby oraz dziąsła.

INWESTYCJA W HIGIENĘ JAMY USTNEJ

Wyjątkowa jakość szczoteczki kryje się w 6-miesięcznej trwałości główki, 2-letniej ograniczonej gwarancji i 10-letniej gwarancji jakości.

NAJLEPSZY TOWARZYSZ PODRÓŻY

ISSA 2 – lekka i mobilna szczoteczka do zębów od FOREO – ma uniwersalny port USB, który można podłączyć w każdym miejscu na świecie. To idealne rozwiązanie w odpowiedzi na ciężkie i niewygodne w transporcie ładowarki. 1 godzina ładowania wystarcza na 365 dni użytkowania. RK

NAJCZYSZYSTSZY SPOSÓB NA SZCZOTKOWANIE ZĘBÓW

Naturalne właściwości silikonu i polimeru PBT nie powodują gromadzenia się na ich powierzchni bakterii. Dzięki temu szczoteczka jest najlepszym rozwiązaniem w higienie i utrzymaniu zdrowia jamy ustnej.

SZCZOTKOWANIE ZĘBÓW NIGDY NIE BYŁO TAK PRZYJEMNE

ISSA 2 by FOREO

Niepowtarzalna, hybrydowa główka szczoteczki jest stworzona z dwóch rodzajów włosia – silikonowego i polimerowego PBT – które zapewniają intensywne usuwanie kamienia nazębnego, a zarazem delikatny ma

DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

ISSA 2 to całkowicie wodoodporna (możliwa do użytku w wannie lub pod prysznicem), ergonomiczna i poręczna elektryczna szczoteczka do zębów. To, co czyni ją niezwykłą to wbudowany timer oraz elastyczna główka 3D, która dociera w każdą przestrzeń jamy ustnej.

  • dane zaczerpnięte ze strony firmowej FOREO