Nasz zespół

Zespół pracowników i współpracowników gabinetu dentystycznego ADENT w Warszawie to sprawdzeni fachowcy. Większość z nas pracuje ze sobą od wielu lat. W pracy przestrzegamy obecnych rutyn postępowania leczniczego w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji czy chirurgii stomatologicznej. Zdobytą wiedzę ugruntowaliśmy w codziennej pracy a także poszerzamy ją w procesie ciągłej edukacji zawodowej. W gabinecie dentystycznym ADENT przyjęliśmy zasadę specjalizacji poszczególnych lekarzy w oparciu o ich doświadczenie i umiejętności zawodowe. W pewnych przypadkach pacjent jest przekierowywany od jednego lekarza do innego w celu kontynuacji leczenia. Robi się to celu zapewnienia maksymalnie wysokiego standardu leczenia na każdym jego etapie. Z większością naszych Pacjentów znamy się od wielu lat, opiekujemy się całymi rodzinami darzącymi nas zaufaniem. W podejściu do każdego stawiamy na indywidualizm i empatię. Bazę naszych klientów rozbudowujemy głównie w oparciu o polecanie gabinetu. Nasz zespół opiera się więc na zaufaniu i współpracy, które gwarantuje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i ciągłości leczenia, tak w trakcie wykonywania procedur leczniczych jak i podczas periodycznych kontroli.

 • lek. dent. Jolanta Rosiak

  Ukończyła AM w Poznaniu w latach 90. Staż zawodowy – ZOZ w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Posługuje się w pracy mikroskopem endodontycznym, endometrem , kofedamem i narzędziami NiTi. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, a także w leczeniu zachowawczym. Autorka wielu publikacji popularnonaukowych z…

  Ukończyła AM w Poznaniu w latach 90. Staż zawodowy – ZOZ w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Posługuje się w pracy mikroskopem endodontycznym, endometrem , kofedamem i narzędziami NiTi. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, a także w leczeniu zachowawczym. Autorka wielu publikacji popularnonaukowych z dziedziny endodoncji. Włada biegle angielskim i hiszpańskim.
  Więcej
 • lek. orto. Anna Dobrowolska

  Ukończyła AM w Warszawie. Staż podyplomowy – ZOZ w Warszawie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji i leczenia wad zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu Ortodoncji Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu aparatami stałymi…

  Ukończyła AM w Warszawie. Staż podyplomowy – ZOZ w Warszawie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji i leczenia wad zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu Ortodoncji Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu aparatami stałymi i ruchomymi pozwala na poczucie bezpieczeństwa na fotelu u Pani doktor.
  Więcej
 • lek. dent. Małgorzata Staruch – Bukowska

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, wykonuje zabiegi z zakresu stomatologi zachowawczej, protetyki oraz drobne zabiegi z chirurgi stomatologicznej, swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i pasją. W trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, wykonuje zabiegi z zakresu stomatologi zachowawczej, protetyki oraz drobne zabiegi z chirurgi stomatologicznej, swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i pasją. W trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją.
  Więcej
 • lek. dent. Wioletta Bielas

  Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Współautorka licznych prac z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej przedstawianymi i nagradzanymi na konferencjach naukowych. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach, szczególnie z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz doktoratu.Swój…

  Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Współautorka licznych prac z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej przedstawianymi i nagradzanymi na konferencjach naukowych. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach, szczególnie z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz doktoratu.Swój rozwój zawodowy utrzymuje na jak najwyższym stopniu, aby zapewnić pacjentom jak najlepszy poziom leczenia. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz doktoratu.
  Więcej
 • demo
  lek. dent. Agnieszka Przyborowska
 • ortodoncja lek. dent. Joanna Krajewska

  Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. W 2001 r. odbyła staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii AM w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, szczególnie z zakresu ortodoncji. W 2008 r. i w 2011 r. odbyła staże ortodontyczne na Uniwersytecie im. Palackeho w Ołomuńcu. Od 2007 r. specjalizuje się…

  Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. W 2001 r. odbyła staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii AM w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, szczególnie z zakresu ortodoncji. W 2008 r. i w 2011 r. odbyła staże ortodontyczne na Uniwersytecie im. Palackeho w Ołomuńcu. Od 2007 r. specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej praktyce posługuje się pełną gamą aparatów ortodontycznych, w tym najnowocześniejszymi technikami, tj. aparatami językowymi, aparatami typu Clear Aligner oraz mikroimplantami. Zwraca szczególną uwagę na leczenie interdyscyplinarne, mające na celu pełną rehabilitację stomatologiczną pacjenta. Od 2012 r. związana, jako wolontariuszka, z Poradnią Ortodontyczną Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
  Więcej
 • demo
  piel. Anna Laudańska

  pielęgniarka, asystentka ortodontyczna.

  pielęgniarka, asystentka ortodontyczna.
  Więcej
 • demo
  asyst. dent. Renata Łukasiewicz

  Koordynator ADENTu Uczestnik wielu kursów i szkoleń poświęconych profilaktyce stomatologicznej oraz higienie jamy ustnej. Pani Renta związana jest z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Serce i dusza Adentu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów higienizacji jamy ustnej. Jeśli w naszym gabinecie z pędem wiatru minie Państwa ognistowłosa kobieta to z pewnością Pani Renata.

  Koordynator ADENTu Uczestnik wielu kursów i szkoleń poświęconych profilaktyce stomatologicznej oraz higienie jamy ustnej. Pani Renta związana jest z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Serce i dusza Adentu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów higienizacji jamy ustnej. Jeśli w naszym gabinecie z pędem wiatru minie Państwa ognistowłosa kobieta to z pewnością Pani Renata.
  Więcej
 • demo
  lek. stom. Magdalena Sapieja

  Ukończyła AM w Warszawie Staż zawodowy MSW na Rakowieckiej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji a także endodoncji. Wieloletni pracownik Przychodni MSW w Warszawie. Wieloletni kursant Medycznej Platformy Edukacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i jest doskonałym lekarzem pedodontą cenionym zarówno przez wszystkie leczone przez Panią doktor dzieci jaki…

  Ukończyła AM w Warszawie Staż zawodowy MSW na Rakowieckiej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji a także endodoncji. Wieloletni pracownik Przychodni MSW w Warszawie. Wieloletni kursant Medycznej Platformy Edukacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i jest doskonałym lekarzem pedodontą cenionym zarówno przez wszystkie leczone przez Panią doktor dzieci jaki i ich rodziców.
  Więcej
 • dr Wojciech Świątkowski
  Principal Dentist

  Dr Alexander Green was born in Berlin and educated at Trinity School. He graduated from the University of Munich in 1985. Shortly after graduation he was one of 3 new graduates to be accepted into a pilot intern.

  Alexander Green was able to gain invaluable experience in treating thousands of patients who had been neglected by the health system. This included general dentistry, emergency care, trauma, oral surgery and orthodontics.

  Doktor nauk medycznych, specjalista chirurg stomatolog, implatolog Ukończył AM w Lublinie w latach 90. Staż podyplomowy Instytut Stomatologii w Lublinie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii szczękowej i protetyki. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.
  Więcej
 • placeholder
  asyst Ewelina Bielecka
  Associate Dentist

  Dr Ann Taylor joined the team at The Dental Clinic in early 2006. Being a member of a large private practice that specialises in implant and cosmetic dentistry has been a great way for Dr Ann Taylor to increase her knowledge and experience in all areas of dentistry.

  Being a general dentist, Dr Ann Taylor has found it easy to diagnose orthodontic problems in children early, as they come in for their regular preventative checks.

  W naszym gabinecie odpowiada za koordynację zamówień, zaopatrzenie materiałowe. Jest asystentką stomatologiczną. Specjalizuje się w asyście endodontycznej/mikroskopowej.
  Więcej
 • hig. dent. Diana Budkiewicz
  Practice Manager

  Jane Jackson has been with the practice for over 25 years and is the glue that keeps the practice together! After a 6 month stint working for Bank, Jane Jackson decided the banking career was not for her and joined a local dentist as a junior Dental Assistant with very little experience.

  Her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

  Higienistka dentystyczna – Diana ukończyła Medyczną Szkołe Higienistek Stomatologicznych w Warszawie w 2008 i jest z nami od początku swojej zawodowej kariery. W gabinecie jest odpowiedzialna za wszystkie procedury profesjonalnej higienizacji jamy ustnej. Wprawiona w bojach na polu asysty protetycznej. Niezastąpiona członkini naszego zespołu.
  Więcej
 • asyst. dent. Magdalena Szemis
  Oral Health Therapist

  Robert graduated from the University of QLD in 2005 with a Bachelor of Applied Science (Oral Health). From there he worked in the small towns of Yeppoon and Rockhampton doing a combination of private practice and school dental therapy.

  Robert opted for the dental field as he has always had a keen interest in health and wanted to help people better their oral health and keep their teeth for life.

  Magda to z wykształcenia mgr fizjoterapii oraz asystentka dentystyczna. Kurs zawodowy ukończyła w 2012 roku i od tego czasu związana jest z naszym zespołem. Wykonuje koordynowane przez lekarza zabiegi higienizacji. Oddana pracy i pacjentom. Specjalizuje się w asyście ortodontycznej. Jeśli wypadnie Wam gumka separacyjna lub spadnie wyciąg pierwszej pomocy zawsze udzieli Magda.
  Więcej
 • lek. stom. Rafał Kleszczewski
  Practice Principal

  Dr John Gordon qualified from Liverpool in 2008 and did his vocational training at Windsor Dental Practice. Having completed his training, he has worked here since as an associate and is now a vocational trainer himself.

  John Gordon has good experience with treating patients in pain, having worked the out-of-hours services in Salford and Oldham since 2006. He is very good with dealing with patients who are nervous. Having completed his training, he has worked here since.

  Rafał Kleszczewski lekarz dentysta Ukończył AM w Poznaniu w 1999 roku. Lata pracy 2005-2008 to praktyka zawodowa w Szwecji. Po powrocie do kraju w 2008 związał się z kliniką ADENT, którą ma przyjemność prowadzić. Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji i endodoncji. W gabinecie dentystycznym ADENT odpowiada głównie za zaopatrzenie protetyczne pacjentów. Stawia na ciągły rozwój zawodowy.Specjalizuje się w leczeniu protetycznym, tak protetyce estetycznej jak i rekonstrukcyjnej. Włada komunikatywnie językiem angielskim i szwedzkim.

  Więcej