Testimonials

Magdalena Herman

Bonding u pani doktor Małgorzaty Staruch–Bukowska to najlepszy wybór. Pani doktor podchodzi do oczekiwań pacjenta z wielką starannością, uważnie słucha i proponuje możliwe rozwiązania. Jest niebywale dokładna i cierpliwa. Z panią Anną, która jej asystowała podczas mojej wizyty, stanowią doskonały zespół.

daniel l

Uważam że obsługa, fachowość oraz podejście do pacjenta stoi tutaj na najwyższym poziomie. Bywałem już u wielu dentystów ale nigdy w tak profesjonalny sposób żaden dentysta nie zajął się problemem, a przyznać muszę że wykonuję tutaj szereg zabiegów.

Krzysztof Zoruk

Nie lubie dentystow,ale w tej placowce bylem milo zaskoczony.Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze i nawet nic nie bolalo.Polecam

Christoffer Nielsen

Toppen! Svensktalande trevlig tandläkare med priser som är hälften av de svenska.! Rekommenderas å det starkaste.

Paula Paulina

Zęby są dla mnie super ważne, dlatego nie wyobrażam sobie powierzyć ich los komuś kto nie zna się na tym co robi. Tutaj nie mam takiego problemu. Dzięki pomocy ortodontycznej moje zęby pięknie się prezentują i już niedługo będę mogła zdjąć aparat:)

Monika Ziegler

Polecam serdecznie, profesjonalizm, dobra lokalizacja, przemiły personel.
I strongly recommend – proffesionals, great localisation, nice people. They speak English and Swedish!

Luketus Dj

Mogę stwierdzić, że gabinet ten prezentuje naprawdę dobry poziom. Leczenie zębów przebiega prawie bezboleśnie. Fachowcy mili, przyjemni, mają podejście do pacjenta. Ja po pierwszej wizycie byłem bardzo zadowolony i oczywiście umówiłem się już na kolejną. Polecam!