Testimonials

Magdalena Herman

Bonding u pani doktor Małgorzaty Staruch–Bukowska to najlepszy wybór. Pani doktor podchodzi do oczekiwań pacjenta z wielką starannością, uważnie słucha i proponuje możliwe rozwiązania. Jest niebywale dokładna i cierpliwa. Z panią Anną, która jej asystowała podczas mojej wizyty, stanowią doskonały zespół.

daniel l

Uważam że obsługa, fachowość oraz podejście do pacjenta stoi tutaj na najwyższym poziomie. Bywałem już u wielu dentystów ale nigdy w tak profesjonalny sposób żaden dentysta nie zajął się problemem, a przyznać muszę że wykonuję tutaj szereg zabiegów.

Krzysztof Zoruk

Nie lubie dentystow,ale w tej placowce bylem milo zaskoczony.Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze i nawet nic nie bolalo.Polecam

Maria Jackson

The doctors and nurses and aides were excellent. The food was excellent. I am feeling fine, back to my old self again and it feels great. Thank God for clinics such as yours.

Christoffer Nielsen

Toppen! Svensktalande trevlig tandläkare med priser som är hälften av de svenska.! Rekommenderas å det starkaste.

Vanessa Musk

I appreciate all your kindness and good care you gave me. My maintenance treatments have done wonder for me. Thank you so much. Please enjoy the chocolates.

Paula Paulina

Zęby są dla mnie super ważne, dlatego nie wyobrażam sobie powierzyć ich los komuś kto nie zna się na tym co robi. Tutaj nie mam takiego problemu. Dzięki pomocy ortodontycznej moje zęby pięknie się prezentują i już niedługo będę mogła zdjąć aparat:)

Nelson Tinder

Great co workers, really good environment and excellent patient care. They are continuously innovating themselves which is why they remain a premier dental clinic.

Monika Ziegler

Polecam serdecznie, profesjonalizm, dobra lokalizacja, przemiły personel.
I strongly recommend – proffesionals, great localisation, nice people. They speak English and Swedish!

Alexander Payn

I just wanted to thank you again for saving my life. If it hadn’t been for you and the ECT, I truly don’t think that I would have made it out of my depression.

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button