Pasta Black is White z aktywnym węglem
który neutralizuje cząstki powodujące przebarwienia w sposób łagodny i bezpieczny – bez ścierania czy stosowania niebezpiecznych związków chemicznych. Pasta posiada lekko cytrynowy posmak.
Pasta jest bezpieczna dla szkliwa, ponieważ nie zawiera czynników ścierających i wybielających. Dzięki zawartości fluorku sodu oraz enzymów wzmacnia antybakteryjne i przeciosadowo działanie śliny. Dzięki zawartemu Hydroksyapatytowi – nieorganicznemu składnikowi kości i zębów, który stanowi mineralne rusztowanie tkanki, odpowiedzialne za mechaniczną wytrzymałość kości i zębów.
Pastę cechuje niski współczynnik ścieralności (RDA) – 50, nie będzie niszczyć powierzchni szkliwa.
Nie zawiera SLS.
Zawartość fluorków sodu: 1450ppm F.
Można stosować ze szczoteczkami sonicznymi.
W komplecie z miękką szczoteczką Curaprox ultrasoft CS 5460. Może być stosowana regularnie bez żadnych ograniczeń. Pasta przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.
Made in Switzerland.
Cena zestawu to 105 PLN w sklepie Curaprox. Kusi, aczkolwiek tanio nie jest.
