Nasz zespół

lek.dent.spec. Agnieszka Barańska

Pani doktor zajmuje się w naszym gabinecie leczeniem kanałowym pod mikroskopem. W tym wymagającym leczeniu spokój i konsekwencja są kluczowe dla powodzenia. Doktor Agnieszka jest specjalistką ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W jej spokojnych rękach każdy pacjent może poczuć się na fotelu bezpiecznie.

spec.chir.stom. Igor Kresa

Dr Igor Kresa stanowi dla naszego zespołu wsparcie chirurgiczne. Pan doktor wykonuje zabiegu w zakresie chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz implantologii. Ekstrakcje zębów zatrzymanych, zabiegi rekonstrukcji utraconych tkanek okołozębowych oraz protetyką na implantach. W roku 2021 został specjalistą chirurgii stomatologicznej.

asyst.stom. Tetiana Lytvyniuk

Tetiana pracuje w naszym zespole jako asystentka stomatologiczna. Jej optymizm i pogodne nastawienie do rzeczywistości jest dla wszystkich zaraźliwy. Swoje obowiązki wypełnia sumiennie i bezkompromisowo.

lek.dent. Mikael Wojtczuk

Mikael jest naszym najmłodszym kolegą. Swoje wykształcenie zdobył w Szwecji, z której także pochodzi. Studiował na Karoliska Institutet w Sztokholmie. Swoją polską stomatologiczną przygodę zaczął od współpracy z ADENTem. Od pierwszej chwili zyskał sympatię tak zespołu jak i pacjentów. Mikael zajmuje się głównie protetyką, estetyczną rekonstrukcją zębów oraz chirurgia stomatologiczną w podstaswowym zakresie. Efter några…

lek. dent. Jolanta Rosiak

Ukończyła AM w Poznaniu w latach 90. Staż zawodowy – ZOZ w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Posługuje się w pracy mikroskopem endodontycznym, endometrem , kofedamem i narzędziami NiTi. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym, a także w leczeniu zachowawczym. Autorka wielu publikacji popularnonaukowych z…

spec. orto. Anna Dobrowolska

Ukończyła AM w Warszawie. Staż podyplomowy – ZOZ w Warszawie. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji i leczenia wad zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu Ortodoncji Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu aparatami stałymi…

lek. dent. Małgorzata Staruch – Bukowska

Specjalistka stomatologii zachowawczej i endodoncji. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykonuje zabiegi z zakresu stomatologi estetycznej, protetyki oraz drobne zabiegi z chirurgi stomatologicznej, swój zawód wykonuje z zamiłowaniem i pasją. W naszym gabinecie jest niezaprzeczalną specjalistką w estetycznej odbudowie zębów odcinka przedniego.  

ortodoncja dr n.med. Joanna Krajewska

Dr n. med. i n. o zdr. Joanna Krajewska Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia ortodontyczne. Od 2007r. specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym. W swojej praktyce posługuje się pełną gamą aparatów ortodontycznych, w tym najnowocześniejszymi technikami, tj. aparatami językowymi, aparatami typu Clear Aligner…

asys.stomat. Anna Laudańska

Recepcjonistka, asystentka ortodontyczna w gabinecie dentystycznym ADENT. Ania zajmuje się ponad to koordynacją pracy gabinetu.

asyst. dent. Renata Łukasiewicz

Koordynator ADENTu Uczestnik wielu kursów i szkoleń poświęconych profilaktyce stomatologicznej oraz higienie jamy ustnej. Pani Renta związana jest z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Serce i dusza Adentu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów higienizacji jamy ustnej. Jeśli w naszym gabinecie z pędem wiatru minie Państwa ognistowłosa kobieta to z pewnością Pani Renata.

Color Skin

Nav Mode

Call Now Button